Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë në top formë për stilin e saj.

Ajo në çdo paraqitje befason me përzgjedhjet që bën dhe gjithmonë duke u shfaqur në veshje firmato, shkruan “Kosovarja”.

Derisa këto ditë po qëndron në Maldive, gruaja e Ermalit nuk po i ndal pozat e shumta provokuese.

Në veshje tejet transparente dhe të ngushta Ariana reklamon linjat perfekte që ka.

Kujtojmë, ajo dhe Ermali  janë prindër të katër fëmijëve. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË