Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, që shpesh zë vend në median rozë duke u komentuar për jetën që bënë, veshjet, stilin, e të tjera.

Ndoshta Ariana kurrë nuk e ka menduar që një ditë do të jetë kjo që është, e megjithatë, impakti i bashkëshortit të saj në publik, bëri që Ariana të aktualizohej mjaftë, shkruan “Kosovarja”.

Ariana, ka faqen e saj në Instagram, e cila ndiqet nga shumë njerëz që janë të interesuar për të parë më shumë nga jeta dhe përditshmëria e gruas së Ermalit.

Ariana, shpesh shihet nën shoqërinë e këngëtareve të ndryshme, kryesisht e shohim me Kiden dhe Dafina Zeqirin. A thua a mos do ti futet muzikës? Do ta shohim në duet me Kiden, apo Dafinen?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË