A pajtoheni që Nora Istrefi është këngëtarja me trupin më “hot” në estradë. Ajo, ka arritur që linjat e saj fizike ti këtë në perfeksion, shkruan “Kosovarja”.

Poshtë seciles foto që e poston këngëtarja, nuk mungojnë me qindra komente ku kryesisht komentohet trupi i saj “si peshk”.

Në foton e fundit “përvlëuese” të këngëtares së njohur kosovare, e ka lënë një koment edhe bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, që gjithashtu është mjaftë e ndjekur në rrjete sociale.

Ariana, e ka quajtur Noren bombë. Dhe, ne fakt kështu po duket, shkruan “Kosovarja”. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË