Ariana Fejzullahu, gruaja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu po shijon ditë të bukura me diell në njërin prej resorteve të Turqisë.

Cifti që po qëndron për pushime bashkë me Kidën, pa ndal po ndajnë me ndjekësit momente si po kalojnë atje.

Ariana sot ka publikuar një foto ku shihet me fustan të bardhë transparent, bikini të zeza dhe syze.

Ajo duket se shtatzëninë e katërt po e shijon si mos më miri, duke marrë rreze dielli para vapës së madhe. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË