Nuk i kalon ditë pa realizuar ndonjë imazh.

E bukura Arianë është mjaft aktive në rrjete sociale, duke iu servuar ndjekësve të saj momente të ndryshme nga përditshmëria, shkruan “Kosovarja”.

Në bazë të postimeve që bën, shihet që Ariana kohën më të madhe ia kushton vetës, duke u shfaqur gjithmonë elegante dhe në formë.

Edhe sot asaj nuk i mungoi një fotografi e re në Instagram, teksa shihet që e përjeton me shumë ndjenja kohën kur e fotografon dikush.

Kujtojmë, një muaj më parë blogerja e njohur është bërë nënë për herë të katërt, por ajo menjëherë ka rikthyer linjat perfekte të trupit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË