Rita Ora është nga artistet më me nam në botë.

Rita Ora për momentin është nga këngëtaret dhe artistet më të pëlqyera në botë, kjo për shkak të muzikës së saj dhe stilit të veçantë që ajo posedon.

Në disa fotografi të publikuara në llogarinë e saj në Instastory këngëtarja ka vënë sërish në pah stilin e saj të spikatur, me një veshje unike ajo ka ‘pushtuar’ rrugët e Londrës.

Edhe këtë verë Rita ishte ndër emrat më aktiv të muzikës si me koncerte ashtu edhe projekte muzikore. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË