Ermali dhe Ariana shumë shpejt pritet të bëhen prindër për herë të katërt, shkruan “Kosovarja”.

Ariana muajt e shtatzanisë deri më tani i ka kaluar në mëyrën më të mirë të mundshme, kohë pas kohe duke realizuar edhe fotosesione të ndryshme.

Ajo në çfarëdo lloj situate, postimet e ndryshme nuk i ndal në Instagram.

Sot nga spitali Ariana ka publikuar një story.

Nuk ka dhënë më shumë detaje rreth gjendjes shëndetësore, pritet në vazhdimësi të shohim se çfarë po ndodh me të. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË