Ariana Fejzullahu është fytyra më e dashur për publikun.

Ajo me aktivitetet e saj të përditshme ka arritur që të jetë gjithmonë në krye te mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ariana është një femër e zonja dhe e dashur, po ashtu ajo ka një respekt të veçantë për familjen e burrit të saj.

Këtë e dëshmon shumë herë përmes imazheve të shumta që poston në rrjete sociale.

Sot, ajo rifreskoi një foto së bashku me vjehrrin e saj, këngëtarin e njohur Sabri Fejzullahun.

Derisa qëndronin në ashensor, Ariana e Sabri Fejzullahu realizuan një foto të mrekullueshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË