Është bërë nënë për herë të katërt, dhe këtë ndjesi po e shijon në çdo moment.

Blogerja e njohur Ariana Fejzullahu, ka disa muaj që ka sjellë në jetë vajzën e tretë Anën, shkruan Kosovarja.

Që nga momenti që ka lindur, Ariana sikur është rinuar më shumë dhe është freskuar.

Këtë po e dëshmojnë imazhet e vazhdueshme që po prezanton për ndjekësit e saj.

Po ashtu lumturinë dhe harmoninë që iu ka sjell në shtëpia Ana simpatike, po e tregon përmes momenteve që po kalon me të.

Nga të gjitha momentet që deri më tani ka kaluar Ariana me të, iu shfaqim njërin nga momentet më të veçanta të saj duke i dhënë gji. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË