Çifti Ermal e Ariana Fejzullahu së shpejti bëhen prindër për herë të katërt.

Ata, kanë një djalë e dy vajza dhe së shpjeti do të vije në jetë edhe një engjull, shkruan “Kosovarja”.

Ariana, që është influencuese mode në Instagram, edhe gjatë shtatzanisë është parë aktive në faqen e saj.

Ariana Fejzullahu

Publiée par Kosovarja Video sur Lundi 19 août 2019

Por, për çudi deri më tani nuk i është vrejt edhe aq barku ku po rritet bebja e saj, aq sa kjo gjë u kthye edhe në lajm.

Por, sot në baby shoëer ka dal çdo gjë në shesh. Në festën pritëse të bebes, bashkëshortja e Ermalit është dukur si perëndeshë e artë.

Ariana Fejzullahu

Publiée par Kosovarja Video sur Lundi 19 août 2019

MUND TË JU PËLQEJNË