Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dal me shoqet e saj dhe si gjithmonë po duket bukur./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË