Ariana Fejzullahu po vazhdon të jetë në top formë për stilin e saj.

Ajo në çdo paraqitje befason me përzgjedhjet që bën dhe gjithmonë duke u shfaqur në veshje firmato, shkruan “Kosovarja”.

Derisa ndodhet në Maldive ajo me ndjekësit ndan momente të ndryshme në Instagram.

Sot, në një story që ka publikuar Ariana tregon që edhe pse kënaqet ajo e ndjen mungesën e fëmijëve pasi që atje ndodhet vetëm me Ermalin dhe vajzën e vogël.

Kujtojmë, çifti po vazhdojnë pushimi që një javë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË