Se është nusja më me stil dhe e veçantë e estradës këtë po e dëshmon për ditë.

Ariana Fejzullahu është ndër ato femra që nuk kanë se si të mos bien në sy ku kujdesen as shumë për pamjen e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ajo cilësohet po ashtu blogerja më e famshme dhe më e ndjekur në instagram, ku numëron 200 e një mijë ndjekës.

Këtë sigurisht e ka arritur falë paraqitjeve të saja e normalisht pak edhe duke u njohur si bashkëshortja e Ermalit.

Arian edhe pse po bëhet nënë për herë të katërt nuk është ndalur për asnjë moment pa postuar dicka nga përditshmëria e saj.

Së fundi është përfolur shumë baby shoëer-i vajzës së saj në të cilën morën vëmendje Ariana me vajzat të veshura njësoj.

E pamundur të mos thuash se çdo gjë po i ka hije./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË