Arilena Ara dhe i dashuri i saj po kalojnë momente të këndshme së bashku. Arilena Ara ka ndarë një nga imazhet e rralla me të dashurin. Dyshja janë duke kaluar së bashku kohën e lirë.

Në llogarinë e saj në Instagram, edhe pse i kthyer me shpinë shohim se këngëtarja po kalon ditët e lira bashkë me partnerin e saj. Sa i përket muzikës kohë më parë qarkullonin zëra se projekti i ardhshëm muzikor i Arilenës do të jetë me një artist ndërkombëtar. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË