Këngëtarja ka zgjedhur SHBA-n si vendin ideal për disa ditë pushimi.

Arilena Ara është shumë aktive kohëve të fundit në rrjete sociale, ajo po ndan momente nga pushimet me ndjekësit e saj në Instagram.

Këngëtarja nga Shqipëria ka ditë që po shijon i pushimet në California prej nga edhe po publikon imazhe.

Në fotografitë e fundit Arilena është paraqitur shumë atraktive në bikine rozë dhe pamja e saj ka marrë një numër të madh pëlqimesh në Instagram. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË