Ruensa Haxhija është këngëtarja shqiptare ndryshe e njohur me nofkën e saj si Enca.

E vetmja këngëtare e cila dallohet për ekspozimin e tepërt të linjave trupore, e sidomos gjoksit gjigant të saj, shkruan “Kosovarja”.

Aq sa komplimentohet, edhe kritikohet shumë për paraqitjet e saja tejet provokative, por pavarësisht gjitha kritikave Enca nuk ndalet.

Së fundi, shfaqet totalisht e zhveshur por që fatmirësisht kishte vënë ariun para dhe nuk e lejoi ti dal gjë sheshit.

A mund ta paramendoni po të mos ishte ariu?./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË