Arjola Demiri është ndër portretet më të bukura të estradës, qe fitoi zemrat e publikut me të parën paraqitje në skenë.

Është interesante si një vajzë tropojane ka ngritë majat e famës dhe të suksesit, po ashtu është bërë aktorja më e përfolur ndër vite, shkruan Kosovarja.

Ka treguar shumë herë talentin e saj në aktrim, e cila përveç profesionit po vazhdon të tregojë edhe detaje tjera, pasi siç mësuam herën e fundit është bërë edhe montazhere.

Kjo u vërejt kur shpërndau një kolazh të fotografive, teksa nga ana tjetër kishte zgjedhur momentet më të bukura për ti ndarë me ndjekësit e saj.

Në atë kolazh nuk dihej se cili imazh ishte më i bukur se tjetri, pasi të gjitha kishin domethënien dhe të veçantën e saj.

Arjola Demiri

Publiée par Albania Viral sur Lundi 6 mai 2019

Epo siç mund ta shihni, jo më kot është bërë kaq e dashur dhe e pëlqyer, ani pse e ka pranuar që është “Maloke” prej Tropoje, vazhdon të cilësohet tamam si një princeshë. /Kosovarja/

Arjola Demiri

Publiée par Albania Viral sur Lundi 6 mai 2019

Arjola Demiri

Publiée par Albania Viral sur Lundi 6 mai 2019

MUND TË JU PËLQEJNË