Arjola Demiri u bë e dashur për publikun, që nga paraqitja e parë në serialin vendor ‘O sa mirë”, me rolin e “Xhbanes, për disa vite me radhë.

Edhe pse tani nuk është pjesë e këtij projekti ajo vazhdon të komentohet në mediat rozë, si në jetën profesionale ashtu edhe private, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që përkujdesjen dhe angazhimin më të madh në kohën e fëmijërisë e kemi nga gjyshet, mungesa e tyre nuk harrohet lehtë.

Këtë ndjenjë po e përjeton edhe Arjola, përmes një postimi që ka bërë në rrjetin e saj social Facebook, ajo përkujton gjyshen e saj të ndjerë.

Për më shumë, lexojeni fjalët e saj rrënqethëse:

 

MUND TË JU PËLQEJNË