Armina Mevlani veçohet për stilin e saj unik dhe në çdo paraqitje kujdeset të sjell trendë të reja të veshjes.

Krahas kësaj ajo bën një jetë luksoze dhe është vazhdimisht në qendër të vëmendjes të mediave rozë.

E fejuara e, Shkëlzen Berishës edhe në imazhet e reja erdhi me shumë stil dhe tejet elegante.

Ndryshe, në një intervistë që Armina ka zhvilluar së fundi deklaroj se kur u lidhë me Shkëlzenin nuk e dinte që ai ishte djali i ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË