Shumë njerëz mund të mendojnë se Armina Mevlani ka ndërhyrje plastike në fytyrën e saj, sidomos në pjesën e buzëve.

Por, jo!

Blogerja e famshme shqiptare, shfrytëzoi opsionin pyetje/përgjigje në Instagram, për të bashkëbiseduar me ndjekësit e saj.

Dikush e pyeti nëse ajo ka ndonjë ndërhyrje në fytyrë dhe përgjigja e saj ishte JO.

Armina tha se përveç tretmaneve që bën dhe injektimeve me vitamina, nuk ka asgjë plastikë madje as buzët.

Mund të themi lirisht, se ajo është njëra ndër femrat më të bukura shqiptare natyrale./Prive.al

MUND TË JU PËLQEJNË