Nuk janë të rralla rastet në Kosovë kur meshkujt po i shantazhojnë femrat.

Së fundi, një burrë është arrestuar dje në Prishtinë nën dyshimin se ka shantazhuar një femër.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi i njëjti ka shantazhuar viktimën femër.

Viktima ka raportuar rastin dhe në bashkëpunim me Policinë është bërë e mundur arrestimi i të dyshuarit, i cili me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”, tha policia.

MUND TË JU PËLQEJNË