Janë bashkë prej një jete, gjithmonë përkrah njëri tjetrit, në të mirë e në të keq. Fjala është për çiftin Remzie Osmani dhe Halil Hamzaj.

Halili, e rrëmbej zemren e zë bukurës së Mushtishtit. Ata u fejuan, martuan e u bënë prindër të dy fëmijëve, tashmë të rritur, te shkolluar e të konsoliduar thuajse në të gjitha aspektet, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Halili feston ditëlindjen. Gruaja e tij, këngëtarja e mirënjohur e ka uruar të shoqin përmes një postimi në Instastory.

Remzija, ka zgjedhur të uroj pa fjalë të mëdha, por me një foto që ajo e pëlqen shumë dhe që i duket se e prezanton më së miri lumturinë e tyre të kësaj moshe, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË