Është ndër ato femrat që gjithmonë ia arrin të jetë në top vëmendje dhe e kërkuar.

Arta Elezaj vazhdon të cilësohet si aktorja më joshëse që qoftë me apo pa dashje e gjithë masa i kanë të drejtuar sytë nga ajo, shkruan Kosovarja.

E gjithë kjo po ndodhë falë linjave perfekte që posedon, e që rrallë herë mund ta shohim një femër të tillë.

Por po, Arta me shumë të drejtë është perfekte dhe kjo nuk do fjalë.

Arta jo vetëm që shihet të jetë gjithmonë në top formë, por aq bukur bën realizimin e fotografive dhe të fotosesioneve sa nganjëherë di edhe mos të ngjajë në një femër shqiptare.

E përderisa po i mjafton që të marrë pëlqime e komente edhe kështu, ajo në ndërkohë shfaqet e tillë edhe në fotografinë e fundit.

Madje, aq e ngrirë erdhi sa dikë e bëri të dyshojë se a është e vërtetë apo vizatim… /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË