ArtaElezaj për vite me radhë ka punuar modele, por popullaritetin e ëndërruar e fitoi vetëm kur u bë pjesë e kastit të aktorëve të serialit “O sa mire”, shkruan “Kosovarja”.

Arta, kaqurelsja e serialit, është mjaftë e pranishme në rrjete sociale, ku poston çdo lëvizje të saj.

Pra, bukuroshja kënaqet duke shëtitur dhe duke e shijuar jetën në maksimum. Ajo së fundi ka qenë në Romë të Italisë, mga ku ka sjell mjaftë foto, shkruan “Kosovarja”.

Në gishtin e fejeses, ajo mbanë një rreth. A është fejuar e nuk e kemi marr vesh? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË