Arta Elezaj mbrëmë ka festuar ditëlindjen me një aheng të organizuar me rrethin e saj të ngushtë.

Aktorja e cila famën më të madhe e mori nga roli në serialin vendor ‘O Sa Mirë’ ka sjellur pamje brenda festës së saj luksoze.

Por, padyshim ajo që mori vëmendjen më të madhe ishte dukja e Artës e cila as këtë herë nuk ka zhgënjyer me pamjen e saj seksi.

Në një veshje në të bardha, aktorja dukej tejet joshëse dhe nuk la anash as ekspozimin e linjave të saj atraktive as këtë.

Theksojmë që Arta është mjaft e komentuar edhe për jetën e saj luksoze që bën./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË