Ajo u bë e njohur nga roli në ‘Xhakarta’ në serialin vendor ‘O sa mirë’, dhe nga ajo kohë, Arta Elezaj është një emrë mjaft i komentuar në mediat rozë.

Viti 2018 solli shumë suksese për aktoren e re e cila u angazhua edhe në projekte të tjera, shkruan Indeksonline.

Ndërsa, Arta vitin 2019 ka vendosur ta nis me një dukje të re.

Në një postim që ajo bëri në Instagram, erdhi si një zesshkane ndërsa veshja e ngushtë ia ekspozonte për mrekulli linjat joshëse

MUND TË JU PËLQEJNË