Ajo bëri famë nga roli i ‘Xhakartës’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’.

Aktorja e njohur, Arta Elezaj bën një jetë luksoze, veshjet e kushtueshme dhe pushimet në vendet më të bukura në botë janë disa nga gjërat që e karakterizojnë jetën e saj, shkruan “Kosovarja”.

Linjat perfekte që ka Arta shpesh herë i ndan me ndjekësit e saj, duke u shfaqur gjithmonë me veshje provokative.

Edhe në foton e fundit që ka shkrepur, aktorja fokuson trupin nga mbrapa e cila duket bombastike.

Do të mbeteni pa fjalë me imazhin që do ta shihni. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË