Arta Elezaj për masën e gjerë u bë e njohur përmes serialit “O sa mirë”. Më herët është marrë me modelim, por pak kush e ka njohur, shkruan “Kosovarja”.

Arta, me hyrjen në serial, u bë shumë e herë më e ndjekur edhe në rrjete sociale, aty ku tashmë numëron shumë më shumë ndjekës.

Nëse e ndiqni, e keni parë që Arta Elezaj, bënë jetë luksi. Ajo, shëtit në vende të ndryshme të botës, vishet firmato dhe pozon “hot”, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e fundit, kaqurelsja shfaqet pranë një veture luksoze. Fotos i ka lënë si mbishkrim vetëm një zemër të zezë.

MUND TË JU PËLQEJNË