Ajo bëri famë nga roli i ‘Xhakartës’ në serialin vendor ‘O Sa Mirë’.

Aktorja e njohur, Arta Elezaj bën një jetë luksoze, veshjet e kushtueshme dhe pushimet në vendet më të bukura në botë janë disa nga gjërat që e karakterizojnë jetën e saj, shkruan Indeksonline.

Prej ditësh, Arta ka filluar pushimet e hershme bregdetare dhe padyshime pozat në bikini nuk do të mungonin nga ajo.

Edhe imazhi i fundit që ajo ka hedhur në ‘Instagram’ nuk kaloj pa vëmendje, Arta tregoj asetet e saj të formësuara në një fotografi e veshur me një palë bikin të kombinuar me kapele e që dukej seksi dhe në super formë.

Ndryshe, përveç në serialin ‘O Sa Mirë’, Arta së fundi pati një eksperiencë edhe në një serial në Shqipëri.

MUND TË JU PËLQEJNË