Arta Elezaj u bë shumë e njohur që nga dalja e parë e saj në serialin humoristik “O Sa Mirë”.

E veshur ngushtë duke vënë në pah linjat seksi është shfaqur sot aktorja e njohur nga qyteti i bukur i Stambollit.

Këto imazhe ajo i kishte publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka marr shumë komente dhe pëlqime.

Ndryshe, e njohur për personazhin e “GJakartës”, Arta po vazhdon angazhimet edhe në programe tjera humoristike në Shqipëri.

MUND TË JU PËLQEJNË