Seriali vendor ‘O sa mirë’ ka sjell shumë figura të reja në aktrim.

Një prej aktoreve që bëri famë pikërisht nga ky serial është edhe Arta Elezaj me rolin e ‘Xhakartës’, shkruan Indeksonline.

Arta vazhdon të komentohet për pamjen dhe linjat e saj impresive.

Në një imazh që aktorja ka hedhur së fundi në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ka shfaqur këmbët e saj të gjata, ndërsa dukej tejet elegante dhe në formë të mirë fizike.

Kujtojmë që Arta përveç rolit në ‘O sa mirë’, kohëve të fundit është angazhuar edhe në një serial në Shqipëri.

MUND TË JU PËLQEJNË