Aktorja shqiptare Arta Nitaj, është bërë e njohur për publikun shqiptarë me rolin e Xhesikës në serialin O Sa Mirë.

Ajo njihet për bukurinë dhe format bombastike trupore të cilat nuk heziton ti ekspozojë here pas here nëpër rrjetet sociale.

Arta duket se është mjaft krenare me format që i ka arritur me shumë punë në palestër, duke arritur linja të përsosura trupore.

Ajo është shfaqur vazhdimisht si një pasionante e madhe e palestrës.

Së fundmi ajo ka vënë në pah format e saj nga palestra para mijëra ndjekësve të saj në Instagram. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË