Arta Nitaj është njëra ndër aktoret e cila ka arritur të pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Aktorja Arta Nitaj, me rolin e saj në ‘O sa mirë’ ka arritur të bëhet e dashur për publikun edhe jashtë këtij seriali, shkruan lajmi.net.

Ajo për çfarë mediat shkruajnë shpesh për të, përveç sukseseve janë edhe pozat provokative.

Arta shpesh është akuzuar për përdorimin e fotoshopit, por me imazhet e fundit ka treguar se kujdeset mjaft shumë që të arrijë rezultate të suksesshme në trup.

Në imazhet në fjalë Arta ndodhet në palestër dhe shihet shumë e fokusuar në ushtrime.

MUND TË JU PËLQEJNË