Arta Elezaj aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo tashmë njihet për jetën luksoze që bën. E të gjitha aktivitetet e saj nuk heziton ti publikoi për ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Dhe si çdohere cdo fotografi e saj bëhet lajm dhe komentohet aq shumë nga publiku.

Ajo sonte ka bërë paraqitjen e radhës në Instagram.

Arta me një fustan të shkurtër duket me shumë stil, derisa ka provokuar me linjat e trupit të saj.

Ajo po vazhdon të paraqitet nga vende të ndryshme të botës duke na sjellë pothuajse çdo aktivitet të saj.

Si duket jeta e luksit po i bën mirë asaj, pasi çdoherë shfaqet e lumtur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË