Rreth dy javë më parë dy artistët e grupit “Threedots” Bruno dhe Mir Vathi u përfshinë në një aksident.

Ndërkohë që po shkonin për të mbajtur një koncert në Korçë, makina e tyre u përmbys në Maliq.

Fatmirësisht artistët nuk patën lëndime, por kjo eksperiencë mbeti gjatë në memorien e tyre.

Ditën e sotme miku i tyre, Klajdi Haruni ka publikuar në Instagram një foto, ku tregon gjendja e tyre shëndetësore është mjaft e mirë dhe se bashkë i shtohet jeta.

‘Bashkë na shtohet jeta’, shkruan Klajdi përkrah fotos.

MUND TË JU PËLQEJNË