Jo më kot është thënë se viti 2019 ishte i Loredanës.

Skandalet në jetën e saj sa vinin e shtoheshin, por bujë të madhe mediatike më së shumti bëri ndarja me reperin Mozzik, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse në fillim çifti mundohej ta mbante të fshehtë, dita-ditës gjithçka u zbulua, madje kohët e fundit në intervistën e saj në Nin, Loredana sipas Mozzik e ka tepruar me gënjeshtra.

Ajo e detyroi që edhe Mozzik ti kundërvihej duke i thënë që të mos e keqpërdorte Hanën në intervista për tu dukur si engjëll.

Por, Loredana siç duket nuk i vëri vath në vesh, ajo nuk vonoi dhe postoi foto me të dashurin e ri në Francë.

Kjo është Loredana, nuk ndalet pavarësisht me çka e e përball jeta./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË