Motrat Marina dhe Luana Vjollca janë konsideruar jo vetëm si femra seksi, por edhe shumë simpatike.

Por biondet e seksi duket se nuk janë të vetme bukuroshe të familjes Vjollca. Shumë e bukur është edhe mbesa e tyre brune, Jori.

Fotot e saj i ka publikuar shpesh Marina në Instagram duke e konsideruar Jorin një femër shumë të bukur. Dhe nuk është çudi që Jori në të ardhmen ti bashkohet televizionit dhe të ndjekë gjurmët e tezeve të saj.

Për më shumë shikoni fotografitë e saj, se sa e bukur duket. /gazetametro/.
MUND TË JU PËLQEJNË