Pothuajsë gjithmonë këngëtarja Aurela Gace është kujdesur të vijë origjinale por jo me veshje të hapura.

Ama këtë herë ka qenë ndryshe.

Ajo ka guxuar edhe është shfaqur me një fustan me dekolte të hapur, me të carë deri në kofshë dhe gjithashtu edhe në kurriz i hapur.

Kjo nuk është pritur fare mirë nga fansat të cilët kanë reaguar të indinjuar.

“Ike edhe ti”-i ka shkruar një komentues por Aurela ka zgjedhur të mos reagojë. /albeu

MUND TË JU PËLQEJNË