Aurela Gaçe është një nga këngëtaret me zërin më të fuqishëm shqiptar.

Ajo i ka dhuruar publikut dhjetëra hite, ndërsa vazhdon të jetë mjaftë aktive me projekte e koncerte muzikore.

Po ashtu, artistja shquhet edhe për ndryshimet dhe eksperimentimet e shumta që bën në dukje.

Por, duket se jo gjithmonë ia ka qëlluar, pasi që vet Aurela në llogarinë e saj Instagram ka postuar dy fotografi në të cilat ‘përqesh’ stilin e saj para 12 vitesh./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË