Blero dhe Afrona tashmë kanë bërë edhe hyrjen e dytë para të gjithë të ftuarve.

Ata kanë zgjedhur që hapjen e ceremonisë së tyre ta bëjë këngëtari i mirënjohur Yll Limani, shkruan Kosovarja.

Me këngë të interpretuar nga Ylli, Blero dhe Afrona bërën edhe vallëzimin e tyre të parë si burrë e grua.

Menjëherë pas kësaj, u panë babi i Blero dhe Afronës duke mbajtur një fjalim.

Se si po duken ata iu ftojmë ti ndiqni fotot në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË