Këngëtarja e njohur, Baby G sot ka një ditë të veçantë.

Në këtë datë ajo feston ditëlindjen dhe me këtë rast nuk kanë munguar as urimet të shumta.

Përmes një statusi në ‘Instagram’ këngëtarja e mirënjohur ka bërë që sot po feston ditëlindjen e 23-të.

“Vajza e ditëlindjes merr çfarëdo që dëshiron këtë vit”, ka shkruar Baby G.

Meqë jemi këtu, sigurisht se vjen pyetja se a do të guxojë Fero që ta urojë nga e dashura e saj Arbenita.

Pasi që të gjithë ishim dëshmitarë të reagimit të saj nga xhelozia, kur para disa ditëve festoi pikërisht ditëlindjen edhe Fero, dhe Arbenita nuk iu rezistoi dot fjalëve e reagimeve kundrejt urimit të Baby G për Feron.

Sidomos, duke e ditur faktin që kanë qenë në lidhje dashurie një kohë, dhe tani duket sa janë bërë miq shumë të mirë.

MUND TË JU PËLQEJNË