Ariana Fejzullahu po shijon më ëmbëlsi ditët e fundit të shtatzënisë.

Ajo dhe këngëtari i njohur janë në pritje të vajzës së tretë, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë muajve të shtatzënisë Ariana ka realizuar fotosesione të ndryshme, duke u përkujdesur jashtëzkonisht shumë për fizikun e saj.

Edhe sot, për ndjekësit e saj ajo publikoi një foto me plotë buzëqeshje, dhe me barkun e saj të formësuar e cila e fokuson me veshjet e saj të ngushta.

Për më shumë, shikojeni foton në vijim. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË