Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto me nënën e saj, ku shihet se janë bërë gati për kanagjegjin e nuses së Milot Rashicës.

Të dyja po duken si zonja të vërteta.

MUND TË JU PËLQEJNË