Deputeti i njohur nga radhët e AAK-së Daut Haradinaj ka nusën më të bukur.

Lola, është bukuroshja që po merr vëmendje të madhe në secilin event dhe çdo paraqitje në publik, shkruan “Kosovarja”.

Eleganca, shija unike dhe sharmi nuk i mungojnë asnjëherë. E tillë vjen edhe me paraqitjen e radhës, ku impresionon me pamjen.

Me flokë të lidhura, një grim të bukur dhe e veshur me të zeza, ajo duket si një zonjë e vërtetë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË