Adelina Tahiri ka kohë që nuk po komentohet për muzikë. Kohët e fundit po zë vend jeta e saj private.

Ajo po kritikohet për luksin e tepruar, e krejt kjo për shkak të martesës me avokatin maqedonas 50 vjeçar, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo, këngëtarja as nuk i ka vënë vath në vesh këto thashetheme. Thjesht ka vazhduar dhe po vazhdon të jetoj e lumtur krahë bashkëshortit dhe djalit të tyre Jonit.

E pse jo? Kur thuajse çdo ditë mbulohet me dhurata e surpriza të ndryshme.

Së fundi tregon se bashkëshorti kujdeset që ta bëjë të lumtur në çdo aspekt.

Darka e tyre romantike e natës së mbrëmshme tregon sa shumë kujdeset bashkëshorti saj ti falë momente të paharrueshme./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË