Argëtimi, jeta e luksit e shetitjet në vende të ndryshme të botës nuk u ndalën për Ermalin e Arianën as pasi u bënë prindër.

Çifti i famshëm i shoubizit po vazhdojnë të jënë në qendër të vëmendjes, shkruan “Kosovarja”.

Sidomos Ariana e cila po mahnitë me linjat joshëse edhe pas lindjes së fëmijës së katërt.

Ajo nuk po heziton të shfaqet e reklamohet para të gjithëve.

Ata janë larguar pak nga i ftohti në vendlindje për të kaluar kohë në ditë me diell në Maldive.

Nga atje nuk po mungojnë imazhet e ndryshme përrallore. Pranë ujit e pamjes së bukur duke ngrënë mëngjes Ariana publikon një foto të saj.

E krahas këtij imazhi ajo shkroi ca fjalë: “Përjetësia fillon dhe mbaron me valët e oqeanit …”

Na u bë edhe poete Ariana!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË