Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij Qëndresa Bajrami janë ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Ata marrin vëmendje me paraqitjet e tyre plotë elegance në evente e organizime të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Qëndresa njihet si një femër e bukur dhe me stil e cila tashmë ka hyrë në botën e shoëbizit dhe është në nivel me shumë nga fytyrat e famshme.

Madje shija dhe eleganca e saj ia kalon shumë prej ‘vipave’ të estradës. E tillë erdhi me një imazh në Instagram.

E veshur me të zezë me një pozë modeleje Qëndresa impresionon me pamjen./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË