Bashkëshortja e reperit të njohur Lumi B, Miranda është një femër mjaft simpatike.

Ajo shpesh është pjesë e mediave rozë për shkak të postimeve në rrjetet sociale.

Miranda edhe së fundi ka publikuar një imazh në të cilin edhe kësaj radhe ka mahnitur me pamjen.

Biondina simpatike çdo herë reflekton pozitivitet ndërsa edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Kujtojmë që Lumi dhe Miranda janë të martuar prej vitesh dhe janë prindër të një djali./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË