Arta Desku është bashkëshortja bukuroshe e humoristit dhe moderatorit Shpëtim Desku.

Ajo dhe Shpëtimi kanë qenë sonte të fruar në dasmën e Bleros me Afronën, shkruan “Kosovarja”.

Sonte të gjithë të ftuarit kanë shkëlqyer me veshjet e rregullimet e tyre, saqë të mbesin sytë në ta, duke i shkikuar.

Mahnitëse, e veçantë dhe tepër e këndshmë po duket edhe Arta, e cila ka veshur një fustan ‘pink’ dhe shumë elegantë.

Zatën, ajo gjithmonë është dalluar për stilin dhe bukuria e saj u bë shkak që të jetë shpesh pjesë e mediave rozë.

Shikojeni e binduni!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË