Yll Demaj është ndër emrat zërat, këngët e të cilit arritën ‘kulmin’ e dëgjueshëmërisë.

Këngëtari ka arritur të realizojë projekte të bukura sipas shijes së publikut, duke bërë kështu të jetë ndër më të kërkuarit për ahengjet familjare, shkruan “Kosovarja”.

Përkushtimi i tij në karrierë bëri që vitet të fundit të jetë në krye të listës së më të sukseshmëve.

Jo shpesh publikon fotografi me familje, por publiku është i njoftuar me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Çifti njihen si një familje e lumtur dhe të përkushtuar ndaj njëri-tjetrit. Ndonëse janë prindër të katër fëmijëve, ata nuk japin këtë përshtypje.

Në pozat që marrin çifti fuken si adoleshentë. Edhe fotografia e fundit e jep këtë përshtypje.

Vëmendje në këtë imazh merr bashkëshortja e tij e cila duket tejet bukuroshe, ndonëse nuk ka vënë fare makeup./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË